вівторок, 10 жовтня 2017 р.

Освіта Приютівської ОТГ: гідні умови для навчання школярів

Цукрозаводський НВК
На території Приютівської об’єднаної територіальної громади діють 7 шкільних навчальних закладів:Цукрозаводський НВК, Користівська ЗОШ I-III ступенів, Протопопівська ЗОШ I-III ступенів, Ізмайлівська ЗОШ I-III ступенів, Бутівський НВК, Войнівська ЗОШ I-III ступенів, Головківський НВК, в яких навчається 1076 дітей.

Опорною школою в громаді є Користівський НВК, до якого підвозять учнів з Бандурівки та Костянтинівськи. Організований підвіз учнів з Березівки  здійснюється до Цукрозаводської школи, з Піщаного Броду та Королівки – до Ізмайлівського навчального закладу. Харчуються учні 1-4 класів та пільгові категорії дітей в школах Приютівської ОТГ за рахунок районного бюджету. В деяких навчальних закладах, наприклад в Головківському НВК та Войнівський ЗНЗ, повністю забезпечені безкоштовним харчуванням учні з першого по одинадцятий клас. Це можливо завдяки спонсорській допомозі місцевих господарств та соціально-відповідальному бізнесу.

За останні три роки в більшості шкіл замінені вікна на нові енергозберігаючі, проведено ремонти: відремонтовано котельні, в Користівській ЗОШ відремонтовано систему опалення, а в Цукрозаводському НВК проведено капітальний ремонт приміщення. Всі ці заходи проведено аби діти мали змогу здобували нові знання, а педагоги здійснювали навчальний процес у гідних умовах. Проблем з кадровим забезпеченням навчальних закладів не виникає, адже всі вони укомплектовані необхідним штатом вчителів та технічного персоналу. В найближчому майбутньому планується відкрити логопедичний пункт на базі  Войнівської школи, де логопед надаватиме освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Учні навчальних закладів Приютівської ОТГ можуть похвалитися не лише здобутками у навчанні, а високим   рівнем громадянської активності.

Певною мірою це пов’язано з тим, що саме на території громади в 2016 році, на базі Цукрозаводського НВК, за ініціативи депутата Кіровоградської обласної ради Павла Фесюка започатковано роботу табору «Патріот», який об’єднав учнів трьох шкіл – Користівської ЗОШ, Цукрозаводського НВК та Протопопівської ЗОШ. Діти з зазначених навчальних закладів й надалі беруть активну участь у житті табору. Окрім цього до табору з часом долучаються і нові представники – учнів Бутівського НВК, Головківського НВК, шкіл міста Олександрії, та й навіть з інших районів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар