вівторок, 12 грудня 2017 р.

У Войнівській школі працює сенсорна кімната для дітей з особливими освітніми потребами

Значну увагу у Войнівській школі приділяють інклюзивній освіті, задля цього ще з 2012 року в навчальному закладі функціонує сенсорна кімната для дітей з особливими освітніми потребами. 

Минулого року на доукомплектування та осучаснення кімнати було витрачено 13 тисяч 800 гривень з державного бюджету, за ці кошти було придбано спеціальну літературу та ігри – кінетичний пісок, алфавіти, трафаретні ігри та особливі підручники. Адже у Войнівській школі навчається одинадцять діточок з особливими освітніми потребами, що наразі найбільше серед загальноосвітніх закладів Олександрійського району.

Станом на сьогодні придбано для школи мультимедійне обладнання –  проектор, мультимедійна дошка та ноутбук. Та на цьому не завершується інклюзивна робота, в планах також створити логопедичний центр на базі школи, який буде стимулювати дітей до правильного мовлення, дозволить дітям виражати свої думки та потреби, пізнавати дійсність, взаємодіяти з іншими.


Допомагають педагогічним працівникам навчати діток з особливими освітніми потребами асистенти вчителів, яких на сьогодні у Войнівській школі налічується – 3 особи, наразі це найбільше в Олександрійському районі.  Завдяки цьому, діти з особливими потребами мають всі можливості для отримання якісної освіти в колі своїх однолітків. 
Немає коментарів:

Дописати коментар