четвер, 9 серпня 2018 р.

Нова амбулаторія в Приютівській ОТГ запрацює до кінця року

Вчора, 8 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зустрівся із підрядником, що будує амбулаторію в селі Протопопівка Приютівської об’єднаної територіальної громади. Проаналізувавши усі етапи будівництва, починаючи від заливки фундаменту і до встановлення меблів і благоустрою території, учасники зустрічі визначили зі строками будівництва – за загальною думкою, вже за 4 місяці амбулаторія в селі Протопопівка зможе повноцінно працювати.

За словами  начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергія Проненка, необхідну проектно-конструкторську документацію вже підготовлено, проведено відповідну експертизу, будівельники отримали авансові платежі.

Додамо, що роботи по будівництву просуваються досить жваво, зокрема, вже завершено процес заливки фундаменту амбулаторії.

Зазначимо, що майбутня амбулаторія площею 335 м² знаходитиметься на вул. Мисливська. Заклад розрахований на 8 працівників медичного і обслуговуючого персоналу, буде оснащений необхідним медичним обладнанням і приладами, та зможе приймати до 30 відвідувачів у зміну. До складу амбулаторії також входитиме житлова частина для проживання лікаря, а на території земельної ділянки передбачено будівництво гаражу для легкового службового автотранспорту.Немає коментарів:

Дописати коментар