середа, 10 жовтня 2018 р.

Показовими виступами спецпризначенців та демонстрацією бронеавтомобілів відзначили День захисника Вітчизни в Приютівській ОТГ

Показовий виступ спецпризначенців НГУ
Сьогодні, 10 жовтня, біля Користівської школи було багатолюдно, адже сюди на відзначення Дня захисника Вітчизни з’їхалися учні ледь не з усіх шкіл Приютівської громади. Були тут школярі з Користівської ЗШ, Цукрозаводського та Головківського НВК, Протопопівської, Ізмайлівської та Войнівської ЗШ, а також до Приютівки цього дня завітали бійців окремого загону спеціального призначення Центрального регіонального управління Національної гвардії України.

На початку урочистостей до присутніх з вітальними словами звернувся голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев, після якого привітали присутніх перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль, голова Олександрійської райради Ольга Коріненко та командир загону спецпризначенців Сергій Онофрей.


Далі ж на присутніх чекали показові виступи з практичними елементами ведення рукопашного бою, показ затримання та знешкодження злочинців та звільнення заручників під час блокування автомобіля. Окрім цього, усі присутні мали змогу оглянути ззовні і з середини бронеавтомобілі вітчизняного виробництва – «Козак 001», «КрАЗ Кугуар» та «КрАЗ Спартан» та зробити пам’ятне фото.

Для школярів спецпризначенці організували квести, в проходженні яких і змагалися учасники команд.

Немає коментарів:

Дописати коментар